Телефони лікарів

Головний лікар Остапчук
Юрій Михайлович
(0552) 22-63-69
Заступник головного лікаря з медичної частини Пєлих
Юрій Володимирович
(0552) 26-45-83
Заступник головного лікаря з економічних питань Марієв
Володимир Веніамінович
(0552) 22-63-96
Головний бухгалтер Мулик
Лариса Володимирівна
(0552) 26-30-38
Бухгалтерія (0552) 22-64-77
Головна акушерка Чабан
Ольга Віталіївна
(0552) 22-26-96
Старший інспектор з кадрів Бевза
Галина Іванівна
(0552) 22-26-96
Жіноча консультація №1
Завідуюча
Томченко
Оксана Іванівна
(0552) 26-51-48
Жіноча консультація №1
Старша акушерка
Ніколаєва
Надія Михайлівна
(0552) 22-58-86
(Реєстратура)
Жіноча консультація №2
Завідуючий
Поваляєв
Сергій Григорович
(0552) 43-40-69
Жіноча консультація №2
Старша акушерка
Тарануха
Марина Юріївна
(0552) 23-89-85
(Реєстратура)
Акушерське фізіологічне відділення №1
Завідуючий
Маренковський
Петро Петрович
(0552) 26-41-70
(4 поверх)
Акушерське фізіологічне відділення №1
Старша акушерка
Логвиненко
Людмила Василівна
(0552) 22-57-13
(3 поверх)
Акушерське відділення №2
Завідуюча
Лобкарьова
Світлана Борисівна
(0552) 49-42-01
Акушерське відділення №2
Старша акушерка
Кравченко
Раїса Миколаївна
(0552) 49-42-01
Анестезіологічне відділення
Завідуючий
М’ясоєдов
Сергій Володимирович
(0552) 22-65-75
Анестезіологічне відділення
Старша медсестра
Спиридонова
Оксана Володимирівна
(0552) 22-65-75
Акушерське відділення патології вагітних
Завідуюча
Сорокоумова
Олена Юріївна
(0552) 22-57-13
(5 поверх)
Акушерське відділення патології вагітних
Старша акушерка
Старовицька
Тетяна Григорівна
(0552) 22-57-13
(5 поверх)
Відділення новонароджених
Завідуюча
Губеня
Людмила Леонідівна
(0552) 26-51-45
(4 поверх)
Відділення новонароджених
Старша медсестра
Кияшко
Ольга Анатолівна
(0552) 26-51-46
(3 поверх)
Гінекологічне відділення
Завідуючий
Барнаш
Андрій Миколайович
(0552) 26-51-49
Гінекологічне відділення
Старша медсестра
Чепелюк
Олена Вікторівна
(0552) 49-04-80
(пост)
Центр планування сім’ї
Керівник
Малахова
Ганна Вадимівна
(0552) 22-38-79
Центр планування сім’ї
Старша медсестра
Вітебська
Ольга Антонівна
(0552) 49-14-61
(денний стаціонар)
Лабораторія
Завідуюча
Ломовацька
Олена Олександрівна
(0552) 26-41-34
Лабораторія
Старший фельдшер-лаборант
Ковальська
Оксана Григоріївна
(0552) 26-41-34
Аптека, cторожа, чергові водії Дроздова
Олена Іллівна
(0552) 26-51-47
Центральне стерилізаційне відділення
Старша медсестра
Пирогова
Ірина Олексіївна
(0552) 22-60-62
(харчоблок)
Завідувач складу Клок
Віра Георгіївна
(0552) 22-60-62
(харчоблок)
Стіл довідок
Реєстратор медичний
Тертишна
Світлана ІванівнаПередерій
Вікторія Борисівна
(0552) 49-01-75
Приймальне відділення (0552) 49-05-80
Лікар з УЗД Поплавський
Валерій Анатолійович
(0552) 44-34-67
Акушерка УЗД Путря
Тетяна Віталіївна
(0552) 44-34-67
Юрисконсульт Проценко
Людмила Сергіївна